Про школу

LanguageArts – це новий тип інституту EDUTAINMENT (education + entertainment), що спеціалізується на викладанні іноземних мов, а також впровадженні і розвитку соціальної відповідальності в Україні.

Наша візія  –  щасливий українець! Труднощі, що стоять сьогодні перед нашою нацією – це  нездатність бути на міжнародному рівні, тобто брати участь у міжкультурних обмінах, програмах, конференціях, поглиблювати свої знання, щоб стати кращими спеціалістами. Тому ми тут аби  видалити цей «аккаунт» повністю!

Наша місія. Ми НЕ пишемо книги, але ми створюємо новий інноваційний симбіоз інтерактиву і навчання – EDUTAINMENT.

Про засновницю школи

Дорогі друзі!
Мене звуть Катерина Довгалюк і я – засновниця школи іноземних мов Language Arts School. За своєю спеціальністю я – філолог/перекладач, а також маю ступень MBA. Я – лектор національного університету, член Малої Академії Наук України, випускниця Соціальної Академії України, переможець стипендіальної програми на навчання у Франції, переможець стипендіальної програми від німецької школи соціального підприємництва The Do School, дипломований міжнародний волонтер в Associação Spin (Португалія), член міжнародного співтовариства країн східного партнерства “Youth for entrepreneurship” і дипломований викладач (FCE, CAE, CPE, IELTS, TKT).

Хочу привітати Вас у стінах нашої школи і запросити на курси англійської, німецької, французької, іспанської, китайської, української і російської мови. Я будувала цю школу з думкою про якісну освіту і гідне представництво українців на міжнародній арені. Іноземні мови – це те, що відкриває будь-які двері! І я, і моя команда допоможемо Вам у реалізації Ваших мрій! Чекаємо